01

Efektívne a odborne - Doktor Trávnik
Podstatou koncepcie Doktor Trávnik je poskytovanie celoročný program služieb majiteľom súkromných záhrad, ako aj správcom parkov a zelených plôch.

Podnikanie Doktor Trávnik je značka, ktorá funguje na základe franchisingu. Metódy sú vypracované odbornou dôkladnosťou a dokázané v praxi.  Služby poskytujeme podľa prísnych noriem značky, školenia, odborné prednášky a zdieľanie skúseností sú základom úspešnosti jednotiek Doktora Trávnika. Používame vysokokvalitné materiály a zariadenia na zlepšenie stavu a odolnosti trávnika.

Pri objednaní služieb získate viac, než len odbornú starostlivosť a vysokokvalitné služby. Pracujeme odhodlane a s nadšením, aby naše aktivity vždy splnili alebo prekonali vaše očakávania. Veríme v ekologickom starostlivosti o trávnik. Na základe skúseností rozvíjame naše techniky a plynule ich prispôsobíme klimatickým zmenám a požiadavkám zákazníkov.

Kontakt

02

Služby
Miestna analýza trávnika

Obhliadka, čoho výsledkom je individuálny odborný návrh na ošetrenie a regeneráciu trávnika s cenovou ponukou jednotlivých úkonov. Cena obhliadky je 30,00 EUR bez DPH (NR, TT, BA)

Vertikutácia trávnika

ktorou odstránime trávnu plsť každých 6 mesiacov, je jeden zo základných prác jarného a jesenného ošetrenia tráv. Odstránením stariny uľahčíme prienik vzduchu, živín a vody do koreňovej zóny, obmedzíme výskyt chorôb a podporujeme odnožovanie. Cena do 300m2 je 95,00 EUR bez DPH (NR, TT, BA)

Hydroosev

je rýchly, lacný a spoľahlivý spôsob zakladania trávnika. Rovnomerný výsev aj ťažko dostupných miest a široký výber osiva. Po výseve je semeno obklopený mulčovacou hmotou, čo podporuje rýchle klíčenie, zakorenenie a zapojenie porastu. Cena od 1,50 EUR bez DPH / m2 (NR, TT, BA)

Aerifikácia

Dierkovaním trávnika plnými alebo dutými hrotmi prevzdušníme zhutnenú pôdu, čím vylepšíme vsakovanie vody a prienik vzduchu až ku koreňom. Prevzdušnenie napomáha tvorbe pevného koreňového systému, zlepší príjem živín a odolnosť trávnika proti stresu, zmierni vytváranie trávnej plsti a spolu s pieskovaním zmení štruktúru pôdneho profilu. Cena od 0,70 EUR bez DPH / m2 (NR, TT, BA)

Pieskovanie a Top dressing

Pieskovaním zapracujeme do pôdy piesok s cieľom skvalitniť štruktúru vegetačnej vrstvy (zvyčajne po aerifikácii starších trávnikov), a zlepšiť priepustnosť a priedušnosť pôdneho profilu.
Top dressingom aplikujeme zmes piesku, rašeliny alebo zeminy na povrch pripraveného terénu, čím podporíme hlavne odnožovanie trávy, doplníme a vyrovnáme vrchnú vrstvu. Cena od 0,50 EUR bez DH / m2 (NR, TT, BA)

Vy Kosíte, My Sa Postaráme o Zvyšok
Ročný Program Údržby Trávnika

Miestna analýza trávnika

je nevyhnutná na spoznanie vlastností záhrady a posúdenie potrieb zákazníka. Výsledkom obhliadky je individuálny plán potrebných zákrokov ohľadom na aktuálny stav porastu.

Základný balík ročného programu

obsahuje 8 ošetrení v mesačných intervaloch od marca do októbra + jarnú a / alebo jesennú vertikutáciu trávnika. Jednotlivé aplikácie sú prispôsobené potrebám porastu, ako aj ročnému obdobiu.

Mesačný interval návštev

a priebežná dokumentácia úkonov nám zabezpečí všeobecný rozhľad, množstvo skúseností a informácií o danom trávniku, podľa čoho prispôsobíme aj aktuálne ošetrenia.

Termín ošetrenia trávnika

dohodneme pár dní vopred, prispôsobený obidvom stranám, ako aj počasiu. Pri dohovore získate informácie o rozsah aktuálnych úkonov, ako aj o očakávaných účinkoch.

Sme Vám k dispozícii celosezónne

Úzka spolupráca so zákazníkom, pomoc a podpora sú základom úspechu. Prípadnými otázkami a pripomienkami nás kontaktujte, aby v prípade potreby sme mohli čo najrýchlejšie riešiť situáciu.

Cena základného balíka

do 300 m2 ošetrenej plochy je 585,00 – 650,00 EUR bez DPH (65,00 EUR bez DPH / ošetrenie)

03

Regionálny zástupca
Master
Bc. Gubík Ladislav+421949588845
Bratislava I
Herman MillerSpa Therapist
Bryan JonhsonMassage Therapist

05

Záhradnícke franchise podnikanie
Ochranná známka a know-how

Zabehnutý marketingový a odbytový model

Úvodné školenie a tréningy

Nové poznatky a aktuálne trendy v praxi

Odbornosť, skúsenosť a podpora

Pilotná jednotka už 12 rokov na Slovensku

Výhradné teritoriálne právo

Udelené exkluzívne právo na zakúpenú oblasť

Viac o franchise podnikaní ...

06

Najnovšie z blogu
Starostlivosť o trávnikThe time to relax is when you don’t have time for it.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting...

9. apríla 2016 / Posted by DoktorTravnikSlovensko
Starostlivosť o trávnikYour mind will answer most questions if you learn to relax.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting...

9. apríla 2016 / Posted by DoktorTravnikSlovensko

07

kontakt
Prevádzkovateľ webstránky a majiteľ master franchise licencie pre SR

B-effect s.r.o., Keť 201, 935 64

Bc. Gubík Ladislav

Napíšte nám správu

kontakt@doktortravnik.sk

Zavolajte nám

+421 (0) 949 588 845

    *Všetky polia sú povinné, vyplňte ich preto správne